Menu
O nas

Celebrity Clinic to zespół specjalistów

Profesjonalizm

Stoi za nim nasze ponad 10-letnie doświadczenie w branży beauty

Perfekcja

Dążymy do perfekcji
każdego dnia

Niepowtarzalność

W Celebrity Clinic doświadczysz niepowtarzalnej atmosfery

Bądź naszym celebrytą

Marlena Florczyk Jaworska i Tomasz Jaworski są nie tylko partnerami biznesowymi. Ten zgrany duet to przede wszystkim małżeństwo
i miłośnicy swojego zawodu.

W Celebrity Clinic są linergistami i każdego dnia dbają o to, żeby Wasze brwi, usta i kreski były idealne! Stworzyli miejsce, w którym każdy czuje się wspaniale. Na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie i wspaniałe odczucie każdego kto przekroczy próg Celebrity Clinic.

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji doświadczonego personelu, to nasz priorytet aby dopasować zabiegi dla każdej z Was. Wspaniała atmosfera to tylko niektóre z zalet Celebrity Clinic. Przyjdź i przekonaj się sama!

poznaj nas bliżej

Miejsce stworzone z myślą o Tobie

Salon Celebrity Clinic stworzyliśmy z myślą o Tobie, abyś czuła się tutaj dobrze i komfortowo,
a czas spędzony podczas zabiegów minął w wyjątkowej atmosferze

Poznaj nasz zespół

Marlena Florczyk

Marlena Florczyk-Jaworska

Właścicielka / Lingeristka / Kosmetolog

Poznaj Marlenę
Zdjęcie - Tomasz Jaworski

Tomasz Jaworski

Właściciel / Lingersita

Poznaj Tomasza
Angelika Mincberg - Zdjęcie

Angelika Mincberg

Instruktor stylizacji paznokci

Poznaj Angelikę
Zdjęcie - Oliwa Lipina

Oliwia Lipina

Kosmetolog

Poznaj Oliwię
Małgorzata Znojek - Zdjęcie

Małgorzata Znojek

Kosmetolog

Poznaj Gosię
Zdjęcie - Patrycja Truchan

Patrycja Truchan

Recepcja / Social Media

Poznaj Patrycję

Marlena Florczyk-Jaworska

Właścicielka / Lingeristka / Kosmetolog

Marlena Florczyk właściciel Celebrity Clinic. Kosmetolog oraz Psycholog Biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego. Zanim utworzyła swoją markę zdobywała doświadczenie pracując w prestiżowej klinice, gdzie zyskała ogromną wiedzę. Cały czas ją pogłębia uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach, kongresach oraz konferencjach naukowych. Specjalizuję się w makijażu permanentnym, który jest jej największą pasją. Również zajmuje się szkoleniami z tego zakresu. Pasję tę dzieli ze swoim mężem, który również współtworzy z nią markę jak i zajmuję się makijażem permanentnym. Dbanie o pacjenta w najlepszy sposób to jej priorytet. Charakteryzuję się indywidualnym i holistycznym podejściem do ludzi, ponieważ uważa, że każdy jest wyjątkowy. Pragnie, by wszystkie osoby u niej w klinice czuły się najlepiej na świecie. Dba, aby wszystkie zabiegi były wykonane przez jej zespół na najwyższym poziomie.

Tomasz Jaworski

Właściciel / Lingersita

Właściciel Celebrity Clinic. Specjalista od makijażu permanentnego.
Do zawodu linergisty nakłoniła go żona, z którą współtworzą markę. Swój talent odkrył przypadkowo będąc na szkoleniu ze swoją wtedy jeszcze partnerką. Gdy rysował brwi na kartce i uważnie słuchał oraz notował zobaczyła w nim duży potencjał. Od razu zaczął się szkolić i pogłębiać swoją wiedzę. Okazało się, że ma wielkie poczucie estetyki i talent.

Przez ostatnie lata przeszedł dziesiątki szkoleń. Uczestniczył w wielu wykładach, targach, warsztatach na temat pigmentacji. Codziennie poszerza swój warsztat. Słynie z tego, że do każdej klientki podchodzi indywidualnie. Cechuje go duża precyzja. Zwraca uwagę na każdy szczegół. Praca stała się jego pasją, którą dzieli ze swoją żoną. Głównie specjalizuję się w brwiach ombre oraz krescę pudrowej cieniowanej.

Angelika Mincberg

Instruktor stylizacji paznokci

Angelika Mincberg – instruktor stylizacji paznokci.
Najdłużej współpracująca osoba w Celebrity Clinic. Realizująca się w branży „beauty” od 2012 roku. Wiele jej prac było prezentowanych w pismach branżowych. Dba o każdy szczegół. Jest detalistką.

O dziwo miłośniczka motoryzacji i całkiem dobry kompan do poważnych rozmów. Swoją szczerością odradzi Wam każdą źle wyglądającą stylizacje. Specjalizuje się w naturalnym wyglądzie Waszych dłoni, a jej konikiem jest french malowany. Ma bardzo duże zdolności manualne, dzięki czemu na waszych paznokciach stworzy każdy wymarzony wzorek.

Oliwia Lipina

Kosmetolog

Oliwia Lipina kosmetolog. Studia kończyła na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Swoją praktykę odbywała w jednych z lepszych salonów w Łodzi i Katowicach.

Specjalizuje się w zabiegach na ciało oraz terapiach manualnych. Cellulit oraz tkanka tłuszczowa nie są jej straszne. Potrafi dobrać idealnie kuracje zabiegowe. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Przed każdym zabiegiem przeprowadza szczegółowe wywiady tak, aby dopasować zabiegi dla każdej osoby.

Ponadto jej drugim zamiłowaniem są zabiegi laserowe. Oliwia sprawi, że żaden laser nie będzie Ci straszny! Zwraca szczególną uwagę na odczucia zabiegowe pacjentów. Zawsze możesz liczyć na miłą rozmowę i atmosferę w trakcie zabiegu.

Małgorzata Znojek

Kosmetolog

Kosmetologią zajmuję się od kiedy pamięta. Skończyła studia nie tylko na kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu ale aby poszerzyć swoją wiedzę i iść z duchem czasu dodatkowo e-biznes i profesjonalną komunikację. Swoję doświadczenie zdobywała pracując w wielu cenionych oraz prestiżowych salonach. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, warsztatach aby stać się najlepszą, bo zadowolenie pacjenta jest dla niej najważniejsze.

W Celebrity Clinic spełnia się zawodowo gdzie może dzielić swoją pasję z resztą zespołu. Cały czas się szkoli i poszerza swoją wiedzę aby stać się jeszcze lepszą. Mimo dużego doświadczenia zawodowego cechuję ją duża skromność. Do każdej osoby podchodzi z empatią. Głównie specjalizuję się w depilacji laserowej oraz zabiegach poprawiających kondycję skóry. Przy niej depilacja laserowa staję się bezbolesna, szybka i przyjemna! Odpowie na każde zadane pytanie. Jeżeli nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie – zapraszamy na konsultacje a na pewno Gosia udzieli wszelkich rad i dobierze odpowiednio kurację zabiegową.

Patrycja Truchan

Recepcja / Social Media

Patrycja Truchan jest to nasza głowa i serce kliniki. To właśnie ona jest zawsze po drugiej stronie, gdy do nas dzwonicie. Każdemu doradzi, porozmawia oraz służy dobrą radą.

Mistrzyni jeżeli chodzi o nagrywanie naszych filmików, tiktoków. Jest również odpowiedzialna za prowadzenie naszych social media. To dzięki niej możecie ze stories dowiedzieć się co u nas słychać oraz oglądać jak wygląda dzień w salonie. Ze względu na zamiłowanie światem Patrycja skończyła dwujęzyczne liceum, dzięki czemu świetnie radziła sobie później za granicą gdzie mieszkała i pracowała. Jak się u nas znalazła?

Przyjechała do nas z południa Francji na makijaż permanentny i tak jej się spodobało, że została. Z racji tego, że stawiamy na najwyższy poziom naszych usług stwierdziliśmy, że Patrycja jest idealną kandydatką do pracy w naszym zespole i sciągnęliśmy ją aż z Lazurowego Wybrzeża!

Ponadto interesuje ją zdrowy styl życia, kosmetologia oraz medycyna naturalna. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z wielką empatią. Jest osobą bardzo wyrozumiałą i zawsze wysłucha was po drugiej stronie gdy do nas dzwonicie. Więc jeżeli do nas zadzwonisz na pewno uzyskasz długą i satysfakcjonującą odpowiedź. Każdy może liczyć na miłą rozmowę.